Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

del Infraraudonuju spinduliu filtro 77mm

     

Pranešimas donatas butenas    2008 2 26 9:02      

sveiki,

noriu nusipirkti IR filtra savo canon objektyvui ir susiduriau su siokia tokia problemele, niekaip nerandu 77mm dydzio. yra 67 mm max kiek pavyko surasti kad parduoda.
Noriu paklausti, gal kas esat toki filtra pirke ar bent jau panasu, t.y. infrared'a mazesnio diametro ar panasiai ? ar gal zinot kur galima butu ieskoti ? labai man padetumet.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nerijus Steponavičius    2008 2 26 9:27      

Bandyk užsisakyti. Aš fotofabrikas.lt vieno tokio egzotiško filtro užklausiau, kurio nebuvo jų e-parduotuvėj, tai per savaitę pristatė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 2 26 16:16      

Mane tai fotofabrikas labai nuvyles yra ir niekad nepirksiu daugiau is ju.
Uzsisakiau objektyva, sake uz savaites bus ir taip kartojo menesi laiko kol galiausiai pasake, kad nezino kada tures. Ta pati situacija kai bandziau uzsisakyti IR filtra. Geriau is ebay atsisiusti ir vargo nematyti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Irmantas K.    2008 2 26 21:32      

[quote="donatas butenas"]sveiki,

noriu nusipirkti IR filtra savo canon objektyvui ir susiduriau su siokia tokia problemele, niekaip nerandu 77mm dydzio. yra 67 mm max kiek pavyko surasti kad parduoda.
Noriu paklausti, gal kas esat toki filtra pirke ar bent jau panasu, t.y. infrared'a mazesnio diametro ar panasiai ? ar gal zinot kur galima butu ieskoti ? labai man padetumet.[/qu
Ziedas yra 77 i 67 as taip naudoju


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą