Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kodel fotokudroj 99.9% vien meslas?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Ainis B.    2011 12 04 16:57      

Čia renkasi ne menininkai. Ir net ne fotografai. Čia renkasi fotografuoti mėgstantys žmonės. Vieni mėgsta fototgrafuoti gėlytes, kiti šuniukus, treti saulytes ir tai neturi jums patikt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2011 12 05 10:35      

Sunku jums, temos autoriau...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 08 3:54      

vat butent, patinka - nepatinka, grazu - negrazu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 08 3:55      

ka turite galvoje, sakydamas sunku?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 08 4:02      

L. L rašo:
Jus tiesiog parodete savo poziuri i fotografija. Ir tai nieko nesako, nes 99,9 % cia esanciu poziuris su jusu nesutampa. Ir gyvenimas tesiasi toliau. Isskirtiniai zmones cia reiskiasi darbais, ne kalbomis.


tai jau tikrai kad nesutampa, faktas kaip blynas, tik jums ponaiti ,iskirtinis, kazkaip nesiseka pasireiksti. perziurejau jusu nuotraukas. is visu pasireiskusiu sitoje temoje, jums manyciau sekasi sunkiausiai...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 08 4:05      

galbut galeciau isrutulioti kazkoki apibendrinima " kodel del gelyciu ir katiniuku turi kenteti tie, kurie stengiasi"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2011 12 08 8:33      

tito toto rašo:
ka turite galvoje, sakydamas sunku?


Hormonų audros lemia neadekvatų aplinkos vertinimą, todėl ima noras keisti pasaulį, prieš tai sugriaunant viską aplinkui, nes atrodo, kad visi aplink yra kvaili ir nieko nesupranta. Dažniausiai šis brendimo periodas yra laikinas ir su laiku žmogus nusistovi, prablaivėja ir pradeda santūriau reikšti savo emocijas, kelia kompetenciją, bei gi nuosekliais darbais, o ne žodžiais, ima keisti save ir savo aplinką.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas    2011 12 08 13:05      

Internete troliu vadinamas asmuo, kuris prisijungia prie susiformavusios bendruomenės, pvz., naujienų grupės ir skelbia kurstančias, grubias arba įžeidžiančias žinutes, siekdamas išprovokuoti kitus bendruomenės narius bei nutraukti normalią diskusijų eigą, sąmoningai sutrikdyti bendruomenės veiklą, sukiršinti jos narius. Tokie pasisakymai, pranešimai dar kitaip vadinami Troll, Troll-Post arba Troll-Posting.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Trolis_%28internete%29


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2011 12 09 14:52      

nu Midaugai, tada čia maksimum tik troliuko atvejis galėtų būti. Čia dar toli iki tikrųjų kūdros svir... kuč... t.y. trolių Smile o diskusijos yra gerai, žmonės tada nubunda, o koks vienas kitas žiū ir susimasto o gal net ir išvadas padaro Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 10 4:24      

Marius Axas rašo:
tito toto rašo:
ka turite galvoje, sakydamas sunku?


Hormonų audros lemia neadekvatų aplinkos vertinimą, todėl ima noras keisti pasaulį, prieš tai sugriaunant viską aplinkui, nes atrodo, kad visi aplink yra kvaili ir nieko nesupranta. Dažniausiai šis brendimo periodas yra laikinas ir su laiku žmogus nusistovi, prablaivėja ir pradeda santūriau reikšti savo emocijas, kelia kompetenciją, bei gi nuosekliais darbais, o ne žodžiais, ima keisti save ir savo aplinką.


tebandau isprovokuot ir sukelt diskusija, o mano brendimo spuogai neturetu rupeti, juolab ta laikotarpi jau pragyvenau.O gyvent man gera.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 10 4:26      

aisku man lengva yra kalbeti kai as nesu ikeles i fotokuda nei vieno darbo, todel tai padarysiu ir ikelsiu. duokite man siek tiek laiko, pabandysiu kazka sukurpti ir atiduosiu jusu teismui. bus man uzduotele...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 10 4:53      

darbai tai cia fotkes? gal as medzius sodinu niekam nezinant jau 40tukst pasodinau ir nesiskelbiu tik va dabar, nes privertet pasigyriau ir ka? kas yra tie tavo darbai pamastyk. lengva susipaprastint viska iki elementarios fiziologijos, hormonu isikalt cinikizmo kancios ir pasiduot. tiesiog put. nesnekek nesamoniu. nera tokio dalyko kaip adekvatus apskritai, adekvatus tau, jam ar bebrui, jei taip mastysi toli neleksi. ar adekvatus turi omenyje norminis. normine fotografija, galetume ivesti toki TIPA. NORMINE FOTOGRAFIJA, nice.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2011 12 10 16:52      

tito toto rašo:
aisku man lengva yra kalbeti kai as nesu ikeles i fotokuda nei vieno darbo, todel tai padarysiu ir ikelsiu. duokite man siek tiek laiko, pabandysiu kazka sukurpti ir atiduosiu jusu teismui. bus man uzduotele...

Skirmantas Valiulis nera sukures nei vieno filmo taciau kaip kino kritika ji vertino (kazkur skaityta fraze) nebutinai zmogus ismanantis ir suprantantis fotografija turi but geras fotografas Smile
Del meslo kiekio kudroj tai ko noret nes cia gi atviras puslapis visiems nera atrankos tik vertinimas tad nenuostabu kad isplaukia visko be to ir skiriasi zmoniu skoniai ir supratimas ,aisku keista matyt kai darbai vertinami ne pagal ideta darba o pagal autoriaus reitingus ir nuopelnus deliojant skaiciukus ar rasliavones
Smagu skaityt tokias temas ir matyt kad yra ir kitaip mastanciu kitoki supratima turinciu o nepasiduodanciu bendrai madai


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2011 12 11 10:25      

tito toto rašo:


tebandau isprovokuot ir sukelt diskusija, o mano brendimo spuogai neturetu rupeti, juolab ta laikotarpi jau pragyvenau.O gyvent man gera.



Provokuoti galima, gal net ir būtina, bet tą galima daryti ir neprasiliankiant su etiką. Nes pagarbos sulauksi tiek kiek pats jos parodysi.
O brendimo spuogai turėtu rupėti tik pačiam, ypač jei laikotarpį pragyvenai, o jie neišnyko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2011 12 11 10:25      

tito toto rašo:


tebandau isprovokuot ir sukelt diskusija, o mano brendimo spuogai neturetu rupeti, juolab ta laikotarpi jau pragyvenau.O gyvent man gera.



Provokuoti galima, gal net ir būtina, bet tą galima daryti ir neprasiliankiant su etiką. Nes pagarbos sulauksi tiek kiek pats jos parodysi.
O brendimo spuogai turėtu rupėti tik pačiam, ypač jei laikotarpį pragyvenai, o jie neišnyko.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą