Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Ieškome norinčių bendradarbiauti

     

Pranešimas ekodiena    2011 10 03 11:51      

Ieškome fotografų-mėgėjų, kurie duotų sutikimą jų fotografijas talpinti prie straipsnių tinklalapyje www.ekodiena.lt. Būsime dėkingi Smile Kontaktinis el. paštas: agne@ekodiena.lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2011 10 03 12:15      

ieskau ekodienos kuri uz fotografijas galetu paremti materialiskai (bent jau simboliskai) 5 litai uz fotografijos panaudojima(kad labai neskaudetu).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ekodiena    2011 10 03 12:18      

Deja, šiuo metu to negalime pasiūlyti Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2011 10 03 12:29      

Deje DEJE o kaip man tada uz siluma moketi? ir elektra brangs ir dujos ir aciprasant cia yra 3.14zdec kaip viskas neekologishka, jus kuriatia nauja web saita, o neekologiskiau butu feicbookas?

KAREISKIA SITA SKILTIS JUSU PUSLAPYJE?

Dėl reklamos įkainių rašykite į info@ekodiena.lt . Reklamos pozicijos nurodytos čia:

http://www.ekodiena.lt/reklama/

jus gal norite paimti neekologiskai uzdirbtus pinigus uz "pseudoekologiska reklama"?
pvz :

Spalio mėnesio nuolaidos su “Biotekos” kortele!

Dėmesio! Dabar stiprinkite savo imunitetą net 20% pigiau! GranaImun’ui skelbiame akciją!


Ogal noretumete TIKSI LANGAI AKCIJOS?
KRENTA LAPA KRENTA LANGAI

http://www.tikslangai.lt/

pagaminti is labai ekologisku medziagu Smile))

Kaip manote ar ekologiskai ELgiates Agne?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2011 10 03 12:49      

Smile)) jokios pagiezos dar nebuvo, cia greiciau apsurdas kazkoks Agne, nejaugi jus NAIVIAI tikites kad mano bendradarbiavimas (t.y uz dyka naudoti duodamos fotografijas) padengs mano fotoaparato ir objektyvu islaidas? o dar juk uz interneta moketi reikia plius kojine kokia nusipirkti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2011 10 08 15:10      

Gerbiama Ekodiena, Indre, Agne! Nekreipkite dėmesio į susireikšminusį trolį, nors jis vietom ir teisingai atkreipia dėmesį.
Yra daugybė nuotraukų ir autorių, kurie mielai bendradarbiauja. Galiu jums padėti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2011 10 09 10:24      

Tomas Černiševas rašo:
Smile)) jokios pagiezos dar nebuvo, cia greiciau apsurdas kazkoks Agne, nejaugi jus NAIVIAI tikites kad mano bendradarbiavimas (t.y uz dyka naudoti duodamos fotografijas) padengs mano fotoaparato ir objektyvu islaidas? o dar juk uz interneta moketi reikia plius kojine kokia nusipirkti.


Tiesos labai daug... Gaut nori uz dyka, o duot uz piniga...
Cia Lietuva Very Happy Ir mums puikiai sekasi! ")


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2011 10 09 10:28      

Linosz Kranowski rašo:
Gerbiama Ekodiena, Indre, Agne! Nekreipkite dėmesio į susireikšminusį trolį, nors jis vietom ir teisingai atkreipia dėmesį.
Yra daugybė nuotraukų ir autorių, kurie mielai bendradarbiauja. Galiu jums padėti.

Ir ci daug tiesos... Very Happy Kai kuriems patinka kai mato savo fotas kur nors (belekur) ir dziaugtis kad tai jo darbas... kai tie megejai prades skaiciuot kiek jiems kainavo pro. tech. dykai jau nebeduos. Papleskins draugeliui vestuves, saviems krikstynas - gaus pinigo pagal rezultatus ir savo pacio ikainius...
Bet vel bus pradedanciuju, kurie mielai paaukos viena kita savo fota.
Nu ir kas ci blogo?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2011 10 14 7:54      

Galite naudoti mano darbus, tik nurodykite autoriaus vardą ir pavardę.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linojus    2011 11 19 23:48      

gerbiamieji kolegos...

keistas tas Jusu noras "padet" tinklapiui kuris yra "nemokus", juk jis siai dienai naujas ir bus naudojamas tik komerciniams tikslams.. Juk jau dabar pilnas reklameliu uz kurias tinklapis gauna ne tik islaidu padengima, bet ir kazkoki pelna.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas likeris    2012 2 26 0:38      

na ir kas. labai susireiksmine sava darbus kai kurie. vien tik materealines naudos tikites net is megejisku sava fotkiu Smile nieka bloga nematau jei kas gal kaska uzdyka duot nors ir tai butu kaskam naudos is to. ka as zinau, atsipalaiduokit zmones, gi ne viskas del tu poperiuku. jau vien ka su fotografija susije esat, prie mena gi, jautrios sileos ir pan. jauskit malonuma duodami - ne tik imdami. a daba man jus cia reik mokint? ai, pamirsau ka principus visi turim. na tada kankinkimes su jais Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą