Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Renkama nauja fotografjos terapijos grupė

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas    2011 3 26 10:32      

Shutter rašo:
... kazkodel ..../........ vardo...


Shutter ,
tai ką darote yra tam tikras tuščias Jūsų energijos ir žodžių švaistymas.
Kalbate ne apie tai kas iš tiesų yra šis projektas, ką ir bando ir pasakyti Jums atsakantys žmonės,
o apie tai ką norite kalbėti.

Ketinate apginti Fotografiją? Junkitės. Ateikite, pakalbėsime,
kaip galite praturtinti šį projektą savo žiniomis ir matymu.
O gal koks kitas projektas gims Jūsų iniciatyva.

Visada tik džiugu draugijoje matyti iniciatyvius, kritiško, veiklaus proto žmones, turinčius energijos savo žodžius įgyvendinti Realybėje.

Mano kontaktai:
Egidijus/ 865020611 / egidijus@afd.lt


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 3 26 21:09      

Ne Egidijau, tai nera tuscias zodziu ir energijos svaistymas, nes kiekviena siame forume zmoniu perskaityta mintis, net jeigu is pradziu del ju pavirsutinisko ismanymo jiems ir nera priimtina, veliau visgi yra apmastoma kitaip... Dekui uz pasiulyma, bet as esu vizualistas ir man savo kritiniu pastebejimu "igyvendinti realybeje" visai nereikia, ir neaktualu... be to, kaip kurejas esu per jaunas, kad pradeciau uzsiimti edukacine veikla... o taipogi, turiu nemazai darbo igyvendindamas savo paties vizualijas... apsiriboju, tik retkarciais bruksteldamas koki viena, kita edukacinio pobudzio pastebejima... atsiprasau uz nelietuviskus rasmenis, laikinai naudojama iranga ne mano, o kolegos, kur nera Lietuviskos abc, ir nenoriu nieko naujo ivedineti jam i sistema... Duotuoju metu niekaip negaleciau Jums padeti, nes dabar reziduoju kitame zemyne toli nuo Lietuvos ir grisiu tik po keturiu menesiu. Tuo tarpu, siam momentui, jauciuosi nors ir tik truputi, bet vis tik Fotografija apgynes:))... OK, sekmes Jums nelinkesiu, nes nematau nieko gero ka Jus sioje srityje realiai galetumete nuveikti naudingo...

P.S. visgi, jei Jus domintu MOKAMOS konsultacijos apie fotografijos medija bendrai ir apie kai kuriuos jos zanrus konkreciai, galeciau padeti konsultuodamas internetu... pradziai kontaktuokite privacia zinute.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 3 29 8:40      

Atviros fotografijos dirbtuvės renka naują fototerapijos grupę. Fototerapija yra pagrįsta fotografijos ir psichologijos sinteze. Darbo fototerapijos grupėje metodai remiasi žmogaus gebėjimu reikšti savo jausmus ir mintis vizualinėmis priemonėmis. Apie tai, kas pavaizduota, yra lengviau kalbėti, o kai kalbama – lengviau keisti ir ieškoti sprendimo būdų. Grupė nėra skirta techninių fotografijos įgūdžių tobulinimui.

Renkamos grupės tema – „Norai“. Užsiėmimų tikslas – geriau įsisąmoninti savo norus, išmokti juos reikšti, ieškoti būdų, kaip juos įgyvendinti.

Užsiėmimai vyks Atvirų fotografijos dirbtuvių studijoje (Kalvarijų g. 125), Vilniuje, pirmadieniais, nuo 18.30 iki 20.00 val. Planuojama grupės trukmė – 10 užsiėmimų (balandžio 11 d. – birželio 13 d.).

Grupę ves psichologės J.Šalaj ir dr. M.Giedraitytė.
Pageidautina, kad dalyviai turėtų bet kokį savo fotoaparatą.

Daugiau innformacijos, video ir registracija nuorodoje:
http://afd.lt/naujienos/renkama-fototerapijos-grupe

Iki!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raktas    2011 3 30 0:10      

Man tai čia kažkoks prabangos reikalas, kam normaliam sveikam žmogui mokama foto terapija, kai galvą ant pečių turi? matyt lepunėliams minkštaskūriams su pinigine taip lengviau, nei iš savo pačių gyvenimo semtis, mokytis ir tobulėti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 3 30 7:23      

Raktas rašo:
Man tai čia kažkoks prabangos reikalas, kam normaliam sveikam žmogui mokama foto terapija, kai galvą ant pečių turi? matyt lepunėliams minkštaskūriams su pinigine taip lengviau, nei iš savo pačių gyvenimo semtis, mokytis ir tobulėti.


man tai atrodo, kad fotografija yra prabangus geriausiu atveju supermamyčių vertas hobis, o ne vyriškas užsiėmimas. ne daugiau. vaikšto lepūnėliai visokie dvasingais veidais su kamerom, prisikolekcionuoja kuo brangesnių žaisliukų, į Eifelį nebemoka pažvelgti savomis akimis, o ne per fotiko skylę, vietoj to, kad žuvį ištrauktų kokią ar šerną nudobtų. nu kam sveikam vyrui tokie užsiėmimai, geriau namą statytų, išmelioruotų kokį griovį, moterį kokią pamyluotų arba bent jau shogun total war II pažaistų, vis vyriškiau..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 3 30 11:36      

Petruška rašo:
Raktas rašo:
Man tai čia kažkoks prabangos reikalas, kam normaliam sveikam žmogui mokama foto terapija, kai galvą ant pečių turi? matyt lepunėliams minkštaskūriams su pinigine taip lengviau, nei iš savo pačių gyvenimo semtis, mokytis ir tobulėti.


man tai atrodo, kad fotografija yra prabangus geriausiu atveju supermamyčių vertas hobis, o ne vyriškas užsiėmimas. ne daugiau. vaikšto lepūnėliai visokie dvasingais veidais su kamerom, prisikolekcionuoja kuo brangesnių žaisliukų, į Eifelį nebemoka pažvelgti savomis akimis, o ne per fotiko skylę, vietoj to, kad žuvį ištrauktų kokią ar šerną nudobtų. nu kam sveikam vyrui tokie užsiėmimai, geriau namą statytų, išmelioruotų kokį griovį, moterį kokią pamyluotų arba bent jau shogun total war II pažaistų, vis vyriškiau..Smile


Jėga Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 4 02 6:12      

Pastebėjome, kad besiregistruojantiems kyla klausimų apie tai, kas yra fototerapija, ir kuo ji gali būti naudinga. Bandysime paaiškinti:

http://afd.lt/naujienos/apie-fototerapijos-grupe-placiau


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą