Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Reikalinga fotografija

     

Pranešimas Julka julkevicius    2011 2 25 20:33      

Reikalinga fotografija, kurioje butu nupiestas senas, didelis, mires medis. Fonas nereikalingas, jis bus komponuojamas i jau sukurta fona. Reikalingos didziules, placios saknys, su israizytu masyviu kamienu kuris pereina i dar didesni saku bruzgyna, kuriame butu masyvus, baisus ir masyvus vanagu lizdai ir tame medyje tupetu kraupus juodi vanagai. pageidaujama spalvu palete nuo rudos iki juodos, kontrastui pagyvinti gali buti samanu ir pan.

daugumai kvailai gali skambeti, tiesiog labai riekalingas panasi fotografija ir bandau ja rasti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2011 2 25 21:36      

Julka julkevicius rašo:
Reikalinga fotografija, kurioje butu nupiestas senas, didelis, mires medis.
daugumai kvailai gali skambeti, tiesiog labai riekalingas panasi fotografija ir bandau ja rasti

Skamba tikrai kvailai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladimir Filimonov    2011 2 25 21:53      

O kokio amžiaus turetu buti tas medis, spigliotas ar lapuotas, o gal tai butu baobabas? arba palme?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka julkevicius    2011 2 25 21:59      

GOST rašo:
Julka julkevicius rašo:
Reikalinga fotografija, kurioje butu nupiestas senas, didelis, mires medis.
daugumai kvailai gali skambeti, tiesiog labai riekalingas panasi fotografija ir bandau ja rasti

Skamba tikrai kvailai.


As tau ne fotografas ar menininkas, idejau pastangu pamegindamas isaiskinti ko man riekia, tad isanksto suprates, savo skurdu supratima, pasakiau uz tokius kaip tu kad kvailai skamba, tad prasau susitvardyk nuo savo kvailu noru irodyti kas ir kaip yra! Taika


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka julkevicius    2011 2 25 22:10      

Vladimir Filimonov rašo:
O kokio amžiaus turetu buti tas medis, spigliotas ar lapuotas, o gal tai butu baobabas? arba palme?


siuo metu svarstau sita varijanta:
http://www.flickr.com/photos/54091440@N03/5249564200

bet man ji reiketu duoti zmogui pakeisti smarkiai..

kamienas turi buti revetas, su giliom idubusiom linijom, na turetu sudaryti labai seno medzio ispudi, atkentejusi visko ir galu gale jis mire. saknys issikeperojusios arba issipletojusios i visas puses, virsus be lapu, kaip ziema tankiame miske, paizurejus i virsu, baltam fone visos sakos juodos ir labai ryskios, su varnenu lizdais(siuo atveju dideliais vanagu lizdais) ir sale keli vanagai tupi.

stengiuosi keik aiskiau aprasyti, jeigu kas kuom galit padet sakykit, man labai reiketu to


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2011 2 26 8:57      

Skamba kvailai, tai, kad fotografijose nepiešiama, o atvaizduojama.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka julkevicius    2011 2 26 12:41      

man riekalingas kompiterinis failas, del to sakau, kad nuotrauka, nezinau terminu.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą