Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Naujienos apie FinePix S5 Pro ir Sigma SD14

     

Pranešimas SW    2006 12 08 9:00      

Fuji FinePix S5 Pro

Pilnai tapo žinomos naujo planuojamo Fuji skaitmeninio veidrodinio aparato specifikacijos.




S5 Pro naudoja korpusą labai panašų į Nikon D200, tačiau turi savo pagamintą sensorių ir vaizdo apdorojimo funkcijas. Ankstesnis modelis S3 Pro buvo pamėgtas portreto ir vestuvių fotografų dėl gerų veido atspalvių atvaizdavimo ir plataus dinaminio diapazono - sugebėjimo gauti didesnį detalumą šešėliuose ir šviesiausiose vaizdo vietose.
S5 naudoja tą patį S3 sensorių, tačiau, skirtingai nei S3 išnaudoja visus D200 aparato ir kartu Nikon sistemos privalumus kaip i-TTL blykstes, blyksčių valdymą per atstumą, 3d matrix II ekspozicijos matavimus.

Labai aiškus pliusas yra jau paminėtas platus dinaminis diapazonas, iš minusų didesnių būtų nelabai didelis - 3 kadrų per sekundę fotografavimo greitis.


Sigma SD14
Labai įdomaus Sigma SD14 fotoaparato naudojančio Foveon sensorių išleidimo data atidėta iki Kovo mėn. dėl kartais gaunamų keistų rezultatų. Tai buvo bandyta taisyti programiškai, tačiau paaiškėjo, kad reikės keisti ir pačia įrangą. Kokie tie gaunami keisti rezultatai nebuvo paminėta.



Sigmai atidedant išleidimą vis sunkiau bus konkuruoti su pagrindiniais DSLR gamintojais kaip Canon, Nikon, Sony. Tuo labiau, kad planuojama kaina apie 1600$ yra tikrai didelė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 12 08 17:39      

abu turėtų būt šaunūs, ypač FUJI, jei jis su nikono bajonetu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 12 10 13:31      

Grigas rašo:
abu turėtų būt šaunūs, ypač FUJI, jei jis su nikono bajonetu...

na fuji S5 tai beveik tas pats Nikon D200, tik su kita matrica. Tad kitokių objektyvų nei Nikon ir negali būti.
Bet jo kaina yra planuojama apie 2000$... kas stipriai daugiau nei D200. Greitis fotografavimo mažesnis, išleistas bus dar po kelių mėnesių. Sunku man atrodo bus Fujiui.

Aplamai atrodo, kad susiformavimo tiks didysis trejetas - Canon, Nikon, Sony ir paskui dar juos bandantys pasivyti Pentax, ir dar toliau Olympus. Kitiems labai sunkiai sekas ir jie stipriai atsilieka.
Fuji tik vasarį kažka idomaus parodys, Sigma nukėlė savo pristatymą. Leica turi problemų su matrica (ir dar kainodara).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 12 10 14:19      

Stiksas rašo:
Grigas rašo:
abu turėtų būt šaunūs, ypač FUJI, jei jis su nikono bajonetu...

na fuji S5 tai beveik tas pats Nikon D200, tik su kita matrica. Tad kitokių objektyvų nei Nikon ir negali būti.
Bet jo kaina yra planuojama apie 2000$... kas stipriai daugiau nei D200. Greitis fotografavimo mažesnis, išleistas bus dar po kelių mėnesių. Sunku man atrodo bus Fujiui.

Aplamai atrodo, kad susiformavimo tiks didysis trejetas - Canon, Nikon, Sony ir paskui dar juos bandantys pasivyti Pentax, ir dar toliau Olympus. Kitiems labai sunkiai sekas ir jie stipriai atsilieka.
Fuji tik vasarį kažka idomaus parodys, Sigma nukėlė savo pristatymą. Leica turi problemų su matrica (ir dar kainodara).


pagal ką čia skirstai?
sony IMHO išvis nepatrauklus,
pentakso privalumas - ieškikliai, savybės, kokybė (daikto), kaina. Greičio prasme aišku, kad outsideris
olympuso privalumai - dydis, spalvos, minusas - triukšmai, kaina...
leica - išskirtinis prekės ženklas juk, negalima lygint su canonais Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 12 10 14:58      

Grigas rašo:

pagal ką čia skirstai?


iš emės tai pagal pardavimus. Kažkur prieš pusmetį mačiau lentelę. Ir turbūt iki šiol pardavimų duomenys nėra labai pasikeitę.

Citata:

sony IMHO išvis nepatrauklus,

kodėl gi.. A100 vienas iš idomiausių modelių. Turi nuo minoltos likusią neblogą optiką, vaizdo stabilizavimą ir visa tai už labai patrauklią kainą. Ir kas svarbiausia - tai SONY Smile Ne tau, ne daugeliui čia esančių, bet daugeliui žmonių visame pasaulyje, kur sony yra kokybės ženkas. Kartu jie turi labai platų platinimo tinklą ir daug pinigų reklamai...

Citata:

pentakso privalumas - ieškikliai, savybės, kokybė (daikto), kaina. Greičio prasme aišku, kad outsideris

Pentax'as turi savo vietą... jie niekada nesirovė į aukščiausią lygį, tačiau gamino gerus aparatus megėjams ir neblogą kainą. Vardas tik jų nelabai žinomas.

Citata:

olympuso privalumai - dydis, spalvos, minusas - triukšmai, kaina...

skaitmeniniai olympusai, tai tokie keisti man aparatai... su vienu pliusu - dydžiu. Toliau... mmm neviskas gerai.

Citata:

leica - išskirtinis prekės ženklas juk, negalima lygint su canonais Smile

nu ne.. bet išleisti aparatą daug brangesnį už D2X arba 1D markII ir paskui siulyti dėti filtriukus ant objektyvų, kad spalvų nekraipytų yra pravalas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 12 10 15:15      

iš tiesų, tai leica matyt joja ant seno arkliuko - savo vardo.
juk senieji leica aparatai išties buvo ir yra kažkas TOKIO, na o ką jų ten tas dslr sugeba... Shocked beje, kalbi apie kažkokius filtriukus... ar nemaišai tu su M8 kuris yra tolimatis?

na ir dėl sony dar - kur čia tas kainos gerumas? IMHO pentax k10d lenkią sonių viskuom, tik ne kaina. na o kad marketingas jų aukščiausiam lygyje, tai taip, nenuginčysi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 12 10 15:25      

Grigas rašo:
iš tiesų, tai leica matyt joja ant seno arkliuko - savo vardo.
juk senieji leica aparatai išties buvo ir yra kažkas TOKIO, na o ką jų ten tas dslr sugeba... Shocked beje, kalbi apie kažkokius filtriukus... ar nemaišai tu su M8 kuris yra tolimatis?

taip, apie M8. Na jis tolimatis, bet kaina daugiau nei įspūdinga.
Citata:

na ir dėl sony dar - kur čia tas kainos gerumas? IMHO pentax k10d lenkią sonių viskuom, tik ne kaina.

K10D aukštesnės klasės aparatas, daug brangesnis.
Sony A100 700$, Pentax K10D 920$.
Kadangi Lietuvoje perkant aparatus dolerio kursas visa dar išlikęs 1$=4Lt galima dažnai nesunkiai persiskaičiuoti kainas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 12 10 16:07      

na jo, vilbros kainom pentax KIT 10% brangiau už sony kit... t.y. 334Lt...

o leicos M8 čia neverta kišt...
nebent leica dslr galėtumėm aptart, kuri irgi overpriced, imho.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Raimondask    2006 12 10 21:08      

na matau Jūs pasikaustę šituo klausimu ,tai pasakykit man -" pakabinau akį ant " pentax k10d ,ko verta mano mintis ??????????????????

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 12 11 7:15      

kuzė rašo:
na matau Jūs pasikaustę šituo klausimu ,tai pasakykit man -" pakabinau akį ant " pentax k10d ,ko verta mano mintis ??????????????????


viskas nuo tavo poreikių priklauso... jei nesi "paparacis" ir nebūtina greitašaudė patranka - tuomet tinka Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 12 11 8:37      

kuzė rašo:
na matau Jūs pasikaustę šituo klausimu ,tai pasakykit man -" pakabinau akį ant " pentax k10d ,ko verta mano mintis ??????????????????

Nebloga mintis. Vienas iš geriausių pentax'o aparatų. Problemos gali būti nebent jei dirbi reporteriu... bet tada jau vistiek mažiausiai per pusę brangesnius aparatus tektų žiūrėti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Abukauskas    2007 3 08 0:35      

manau abu geri,bet sigma unikali del foveono konstrukcijos,nes ji nera "akla" spalvoms,kaip visi like pasauly fotikai.Man teko pazaisti metus laiko su sd9 ir nebuvo nei vieno body, kuris pagl spalvu gyvuma ir detaluma ,net su stipria optika, galetu sulygt su senute sd9...ji triukshminga ir labai ribotas iso range, ir megsta naturalia shviesa,bet Markams ir Nikonams reikia parukyt atsisedus del spalvu algoritmu,nes kiek zinot visu sensoriai mato tik B&W..ir sigma yra ishimtis ish didziosios raides...tech.netikslumu yra, bet visumoj man paliko labai gilu ispudi ir esant galimybei tikrai vel bandysiu.Paskutiniu metu turejau ir s3pro...ir gailiuosi kaip ir Nikon d100,nes kuo tolyn-tuo daugiau sh gamina grandai,o imidzai detalus,bet"plastmasiniai" ir gyvumo nedaugeja.Jei sd14 sureguliavo triuksmus homogeniniu spalvu atzvilgiu-tada skaitau zingsnis i prieki,nes noise salinimui sigmos maniakai net spec scriptus buvo pasirashe,nes dangaus megejai tik sigmas ir tenaudoja,o s3pro letas,bet labai detalus ir spalvingas aparatas...dirbant makro...superdetalumas,nes turi originalu sensoriu su pustoniu subfotodiodais,kurie daro savo darba be priekaistu.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą