Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Čia Lietuva, čia ... lyja

     

Pranešimas Donatas Guzevicius    2010 12 27 22:32      

Gyvenimas vis geryn ir geryn...
http://verslas.delfi.lt/business/autoriams-atlikejams-sportininkams-ir-ukininkams-keisis-imokos-sodrai.d?id=40113675

Aš dirbu gamykloje (esu darbininkas), perėmiau iš tėvo ūkį (esu ūkininkas), retkarčiais sudalyvauju vestuvėse (esu "fotografas"). Sodrai iš gamyklos vidutiniškai moku po 350Lt, kaip ūkininkas mokėsiu po 300Lt, kaip "fotografas" mokėsiu apie 400Lt nuo kiekvieno užsakymo. Gausis per mėnesį apie 1000 - 1200Lt.
Tokias babkes mokėdamas privačiam soc draudimui galėčiau gydytis daug geresnėmis sąlygomis kokioje nors Vokietijos klinikoje, kur nereiktų dar kokio 1000 įsidėt NZ daktarams
Teks baigti oficialią "fotografo" karjerą... Crying or Very sad
_________________
Canon EOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2010 12 28 1:13      

taip jie skatina mus ir leidzia uzisidirbti. saunu. na ka daugiau be pasakysi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2010 12 28 3:47      

ne veltui sako, devyni amatai - deshimtas badas Smile) dirbt viena darba, sodrai 3x maziau mokesi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 12 28 18:26      

Donatas Guzevicius rašo:
Gyvenimas vis geryn ir geryn...
http://verslas.delfi.lt/business/autoriams-atlikejams-sportininkams-ir-ukininkams-keisis-imokos-sodrai.d?id=40113675

Aš dirbu gamykloje (esu darbininkas), perėmiau iš tėvo ūkį (esu ūkininkas), retkarčiais sudalyvauju vestuvėse (esu "fotografas"). Sodrai iš gamyklos vidutiniškai moku po 350Lt, kaip ūkininkas mokėsiu po 300Lt, kaip "fotografas" mokėsiu apie 400Lt nuo kiekvieno užsakymo. Gausis per mėnesį apie 1000 - 1200Lt.
Tokias babkes mokėdamas privačiam soc draudimui galėčiau gydytis daug geresnėmis sąlygomis kokioje nors Vokietijos klinikoje, kur nereiktų dar kokio 1000 įsidėt NZ daktarams
Teks baigti oficialią "fotografo" karjerą... Crying or Very sad


o tai ar ne geriau verslo liudijimas tokiu atveju, o ne autorinė sutartis fotografavimui ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2010 12 28 20:10      

neislyskit is seselio, Kubilo akis jus stebi, jo chebros pirstai ilgi ir jo chebros chebrai delnus niesti - kaip nori jusu pinigu...
Tyche jedech dalche budech...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2010 12 29 1:28      

tokios naujienos įpatingai skatina Lietuvos piliečių verslumą Very Happy
visų širdyse naujai suliepsnos meilė Tėvynei ir visi puls dirbti papildomai, kad tik daugiau mokesčių pavyktų sumokėti Laughing
_________________
Canon EOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2010 12 29 6:13      

Kažkaip primena man čipolino istoriją.
"Pastaruoju metų mūsų valstybės pajamos smarkiai sumažėjo. Kai įvedėme mokestį už orą, jūs pradėjote mažiau kvėpuoti. Nuo šiol įvedamas mokestis už kritulius. Už paprastą lietų 100 lyrų, už liūtį 200 lyrų, už griaustinį 300 lyrų,"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2010 12 30 14:25      

siemet daug sninga ! skambint kubilui reik Smile gal paims i patarejus Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą