Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Nenaudoju fotošopo!

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Rimgaudas    2010 9 30 18:27      

Sveiki. kviečiu į šią temą visus, kurie nemėgsta fotošopo ir kitų vaizdo darkymo priemonių.KAS nuotraukas publikjkuojate "taip kaip yra"- tuomet Jums čia.O gal aš čia toks vienintelis...? Very Happy

Paskutinį kartą redagavo Rimgaudas, 2010 10 01 6:13 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas °°    2010 9 30 18:40      

ką reiškia ,,nenaudioju"?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Elsbergas    2010 9 30 18:57      

Rimgaudas rašo:
Sveiki. kviečiu į šią temą visus, kurie nemėgsta fotošopo ir kitų vaizdo darkymo priemonių.KAS nuotraukas publikjkuojate "taip kaip yra"- tuomet Jums čia.O gal aš čia toks vienintelis...? Very Happy
čia kaip vėjaraupiai - visi perserga

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 9 30 19:12      

Andrius Elsbergas rašo:
čia kaip vėjaraupiai - visi perserga


taikliai


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 9 30 20:47      

Nekuklus klausimas- nenaudoji iš viso ar nemoki naudotis vaizdo apdorojimo programomis???
Pabandyk atsisiųsti nemokamą ir labai lengvą programą IrfanView - ir tik šiek tiek ryškumo dadėk savo kadrams - nes tavo aparatas muilina ir šiek tiek plauna vaizdą - efektas bus daug geresnis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algis aš    2010 9 30 21:46      

Tokiu atveju patartina pabandyti
padirbėti su juosta - ir dėti, kaip
gaunasi.
Kyla klausimas - o tave tenkina tavo
nuotraukų kokybė? Į tai atsakius, galima
judėti toliau ir mokytis tvarkyti nuotraukas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2010 9 30 21:48      

Lygiai su tokiu pat išdidumu galima atidaryti temą - Nesiprausiu! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas    2010 10 01 5:10      

Nenaudoju iš principo. Turiu BEVEIK VISAS MINĖTAS PROGRAMAS. man jų paprasčiausiai nereikia..Ko gero, būsiu balta varna Laughing
Kam darkyti tai ,ką Dievas sukūrė..http://www.panoramio.com/user/5033253 Kaip kurie mano darbai čia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 10 01 7:09      

Rimgaudas rašo:
Sveiki. kviečiu į šią temą visus, kurie nemėgsta fotošopo ir kitų vaizdo darkymo priemonių.KAS nuotraukas publikjkuojate "taip kaip yra"- tuomet Jums čia.O gal aš čia toks vienintelis...? Very Happy


o turėtum naudoti....Smile

šiaip jau peržiūrėjus Tavo darbus kyla klausimas, kas paskatino būtent šį principą (nenaudosiu PS iš principo) išsigraviruoti kaukolėje? nes labai suklydai, mano galva Smile)


Paskutinį kartą redagavo Kristina Petrošių, 2010 10 01 7:33 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 10 01 7:31      

Mindaugas E. rašo:
Lygiai su tokiu pat išdidumu galima atidaryti temą - Nesiprausiu! Smile


jo, prausiasi tik tinginiai, visi kiti kasosi..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2010 10 01 7:59      

Rimgaudai, principas is oro ir paremtas tavo klaidingomis ziniomis. Itariu, tu ps nenaudoji, kad tipo viskas butu naturalu? Sutinku, BET su salyga, kad tavo fotikas pagamintu is tikruju naturalu vaizda su naturaliomis spalvomis, kontrastu, sviesumu, astrumu. Deja, jis taip nepadaro, todel ps koreguoti vaizda, kad butu tipo naturalus. Ar tu besalygiskai pasitiki fotiku? ar nematai savo fotkese akivaizdziu vaizdo iskraipymu? O gal tu norejai pasakyt, kad tu nepatinka ps, kaip nenaturalumo skatinimo priemone? mmm? taigi kuo tu savo principa pagrindi?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius saladunas    2010 10 01 10:15      

Rimgaudai , nemegsti ar nemoki naudotis ? kai kurie zmones net fotografijos nemegsta . dar kiti kompiuterio ar net mobilaus telefono nemegsta , as nemegstu televizoriaus . tai va kaip cia pasakius kiek zmoniu tiek nuomoniu , matai dabar labai prasipletes ivairiausiu galimybiu ratas gal ir nebutina viska megti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2010 10 01 10:54      

Rimgaudas rašo:
Nenaudoju iš principo. Turiu BEVEIK VISAS MINĖTAS PROGRAMAS. man jų paprasčiausiai nereikia..Ko gero, būsiu balta varna Laughing
Kam darkyti tai ,ką Dievas sukūrė..http://www.panoramio.com/user/5033253 Kaip kurie mano darbai čia


O, Dieve Mūsų, ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2010 10 01 12:20      

Wyliau o tu visus savo kadrus be fotoaparato vien su photoshopu padarai ane? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 10 01 12:49      

aš tai irgi tiesiai į kūdrą fotografuoju. net mano profilyje šis privalumas nurodytas.

O jei rimtai, nereik tyčiotis, tiesiog žmogus gal dar neatradęs ribos tarp "fotografuoju viską, kas gražu, ir rodau savo nuotraukytes" ir kažko artimesnio Fotografijai. Manau, kad laikui bėgant jis tai supras ir tada pasirinks jam artimas kūrybos priemones. Elsbergas tikrai taikliai pasakė - vos ne visi pradedantys praeina šį principą. Sėkmės Rimgaudui ir lauksim naujų darbų Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą