Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pasirodo galima ir nemokamai prasisukti su foto kursais :D

     

Pranešimas Evaldas Pankevičius    2010 3 30 14:26      

Sveiki visi!
Kopijuoju tekstuką kurį radau FACEBOOK'e Smile
Manau tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe tobulėti...
Sėkmės!
-------------------------------------------------------------------------------------
Fotokonkursas "Mano mylimas draugas"

Sveiki, mielieji!

Kiekvienas turime bent vieną žmogų, kuris teikia mūsų gyvenime džiaugsmo. Įsivaizduoji, kokio dydžio džiaugsmą jis suteiktų, jei jo dėka laimėtum FOTO KAMPO kursus? Smile

Įamžink savo draugą(-ę), dalyvauk konkurse "Mano mylimas draugas" ir tobulink savo fotografijos žinias kartu su FOTO KAMPU! Kursų vertė - 600 Lt.

Kaip dalyvauti:
1. Pirmiausia, tapk FOTO KAMPO gerbėju http://www.facebook.com/pages/Vilnius-Lithuania/FOTO-KAMPAS/284475993513?v=app_2347471856&ref=ts
2. Visus savo draugus pakviesk tapti FOTO KAMPO gerbėjais.
3. Įkelk vieną (!) savo darytą fotografiją į fanų nuotraukų albumą. Per 24 val. ji bus perkelta į albumą "Mano mylimas draugas".

Konkursą laimės fotografija, surinkusi daugiausiai "patinka" balsų. P.s. balsai bus skaičiuojami tik albume "Mano mylimas draugas"!

Kaip balsuoti:
Balsuoti už Tau patinkančią nuotrauką gali paspaudęs nuorodą "Patinka / Like". Balsuoti ČIA gali tik FOTO KAMPO gerbėjai.

Fotokonkursas "Mano mylimas draugas" vyksta iki balandžio 28 d.

Linkime sėkmės!

p.s. Daugiau informacijos apie artimiausius FOTO KAMPO kursus galite rasti ČIA http://www.fotokampas.lt/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justina Pelikšaitė    2010 3 30 15:01      

Jei ne dalis 'pakviesk visus savo draugus', būtų galima pagalvot, kad rimtai kažką siūlo Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas r.g.    2010 3 30 15:21      

Pigi reklama.

Snukiaknygė valdo :S


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą