Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kas tas Svirskas?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas alexx    2009 10 13 10:29      

Saulius rašo:
bingo rašo:
Man tai atrodo, kad tas Svirskas - interneto narcizas, koks durnius pats skelbtusi visur savo tikra pavarde? Vis tas sloves troskimas.

Tai tokiu tada gaunasi daugokai .... kai kuriuos asmeniskai pazystu ir jei nei internetiniai narcizai nei durniai man pasirode, o tie kas tik varda raso tai ka ? pusdurniai ir pusnarciziai Smile ne pagal tai reiktu vertinti Wink


Paskaitinejau, pavartinejau, kiti manau gal kuklesni, sitas naglas, kaip man pasirode, matyt labai nusipelnes. Dekui uz demesi.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Bakšys    2009 10 13 15:46      

Suprantu Adoma 100%, nors pats ir neturiu galimybes keliauti po visa pasauli. Bet zinau, kad darba suderinant su hobiu-laisvalaikiu gaunasi puikus rezultatai abiejuose dalykuose. Keliaujant, kad ir tuo paciu marsrutu, stengies kas kart pasisemt ko nors naujo, pamatyti dar nematyta, i viska paziuret "kitu kampu". Tada ir pats darbas pasidaro idomesnis, kai is to gauni malonuma (pamatytu mano darbdavys ka cia rasau cia:).

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 10 15 21:44      

Atsakau:
http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=3083&d=11786


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2009 11 22 17:55      

A va įdomu kai pamatėte kas per asmenybė, ar dabar rinktumėtę gerb. A. Svirskį komentatoriumi NR.1 ?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 17:57      

o ka tu naujo suzinojai, vargseli anonime gost? dar mazai gavai? ir rasyt ismok....

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2009 11 22 18:07      

O klausyk, senai jau norėjau paklausti, tau nei kiek pvz nebaisu? Mėtytis žodžiais ir nei kiek už juos neatsakyti? Tai pvz tu mane asiliuku vadini, juk iš tiesų nežinai ar pas mane ilgos ausys ar ne? O jei nežinai, ir dar tai pasirodytų kad jos pas mane trumpos, tai tu tada esi TRIOCHALAS. Žinai ką tai reiškia? Tai reiškia kad tu ne vyras, nes tu neatsakai už savo žodžius. Kitą vertus jau pradedu norėti susipažinti su tavim artimiau..

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2009 11 22 18:12      

Tiesą sakant 100% garantuoju kad tu to į akis niekada niekam nepasakytum.. Na nebent kokiam užsieniečiui kuris nesupranta kalbos Very Happy Na tai jau irgi galime numanyti kad pripratęs taip daryti.. Girdėjau kad net su panevėžiečiais per kūdradienį labai lipšnutis buvai, netgi kartu darei iš tų pačių maišiukų, o dabar taip varai ant jų Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 18:18      

Ne vieta ten buvo pyktis per fiesta, tiek kad tas "bendravimas" buvo bukas ir neidomus...

Asiliuku pavadinau ne del ausu o del intelekto. Nori susipazinti? Tai prisistatyk, nesislepes ten uz savo muilines. Nemanau, kad pats pasakytum i akis tai ka cia rasai.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2009 11 22 18:28      

Na tikrai džiaugiuosi, kad nesu taip smarkiai intelekto sužalotas kaip jūs gerb. profesoriau.. O jūs norite mano foto pamatyti? Kam, susitiksime, tikiuosi neskambinsite policijai Smile Galite paskirti jums patogų laiką..

Vėlgi norėčiau patikslinti.. Jūs gerb. Adomas Svirskai, neatsakote už savo žodžius. Netgi pasakodamas apie tai kas akivaizdžiai matoma, jūs sugebate apsitriochinti.. (apie "muiline")


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 18:32      

Tai gediniesi savo vardo ir pavardes, narsuoli? Perejote prie savo miestelio zhargono? Varguolis...

p.s. zinoma muiline.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2009 11 22 18:37      

Žinoma kad tu triochalas, visi jau tą žino, na išbraukus vunderkindus ir genijus Smile

Nesigėdiju, sužinosi ir tu, nevaryk į kelnytes anksčiau laiko Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 18:53      

Dar vienas muzhikas busi pigiai grasinantis? O nebijai uzsirauti, ereli?

Kaimo erelio stilius, sumautas anonime.

labanakt ir tau. pasapnuok walldi.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas GOST    2009 11 22 19:43      

Na gal ir kaimo erelio, kur jau čia su Vilniaus "inteligentais" lygintis, bet bent jau tie kaimo ereliai (ar tai asiliukai, proto ubagai, ir t.t. tavo žodžiais) stengiasi už žodžius atsakyti, nesidrabsto į kairę ir į dešinę kaip tu.. O esant reikalui gali bent jau pabandyti įrodyti Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 11 22 20:22      

Tai kad ir Adomas ne vilnietis ,berods .

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 22:23      

gost rašo:
Na gal ir kaimo erelio, kur jau čia su Vilniaus "inteligentais" lygintis, bet bent jau tie kaimo ereliai (ar tai asiliukai, proto ubagai, ir t.t. tavo žodžiais) stengiasi už žodžius atsakyti, nesidrabsto į kairę ir į dešinę kaip tu.. O esant reikalui gali bent jau pabandyti įrodyti Smile


Labiau stenkis...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą