Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

siulau uz simbolini atlygi fotografuoti ivairius renginius!

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 9 16 13:06      

mokslas paprastai buna mokamas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 9 16 13:22      

tfu. pagalvojau cia Ramunas tema uzvede Very Happy. norejau paziuret koks simbolinis uzmokestis Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 6 06 23:49      

Sweiki,taip pat siulaus,ieskau bet kokio darbo susijusio su foto mano darbai cia fotokudroj keleta o jei susidomejote parasykit m.ivanova@rocketmail.com nurodysiu portfolio nuoroda

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 07 11:24      

Marta Ivanova rašo:
Sweiki,taip pat siulaus,ieskau bet kokio darbo susijusio su foto mano darbai cia fotokudroj keleta o jei susidomejote parasykit m.ivanova@rocketmail.com nurodysiu portfolio nuoroda


Kol kas nebent ekstazio tusui tinka, jei reninys vyksta-tai dažniausiai turi būti geros reportažinės nuotraukos - o tu mjaną čia rodai, nebent vestuvininkai bus mjanininkais - tai tikrai turėsi didelį pasisekimą- nekeisk savo krypties fotografijoje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 6 08 13:40      

yra ir reportažinių nuotraukų tiesiog jų neafisuoju,bet jos irgi gaunasi miaaniskos;D;]labai norėciau koki tuseli papiskint;]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 08 16:30      

Marta Ivanova rašo:
yra ir reportažinių nuotraukų tiesiog jų neafisuoju,bet jos irgi gaunasi miaaniskos;D;]labai norėciau koki tuseli papiskint;]


Su miaaaniškais reportažais aukščiau tuselių ir neišlipsi - ir irgi miaaanininkų tuselių - užsakovai 95 proc. nori aiškių ryškių vaizdų - be mjaaaano.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2010 6 08 21:41      

arkanoidas rašo:

Su miaaaniškais reportažais aukščiau tuselių ir neišlipsi - ir irgi miaaanininkų tuselių - užsakovai 95 proc. nori aiškių ryškių vaizdų - be mjaaaano.


vava.. o jei dar sugalvos užsakovas ne tik į interą bet ir į spaudą įdėt..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 6 09 17:33      

tai man pradžiai kad paismokyt ir tuseliu uztektu;]ko iskart puolat?/;DDnematę mano ryškių vaizdų;DDkaip sakot jau teisiat mane;DDot lietuviai;DDD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 09 17:37      

Marta Ivanova rašo:
tai man pradžiai kad paismokyt ir tuseliu uztektu;]ko iskart puolat?/;DDnematę mano ryškių vaizdų;DDkaip sakot jau teisiat mane;DDot lietuviai;DDD


Nesiparink. Cia visados taip buvo ir bus. Paieskok internete. Vienas fotografas iesko sau asistentes. Butent asistentes. darbo.lt sekmes Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą