Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Esu naujokė, todėl labai reiktų pagalbos...

     

Pranešimas Agnė Motuzaitė    2009 8 10 18:45      

kaip nusiųsti nuotrauką į pelkę? :} žinau, kad būnant savam puslapy ir paspaudus ant nuotraukos apačioje išlenda užrašas ''Nusiųsti į pelkę''. Mygau tą mygtuką ir atrodo viskas turėtų būt gerai, bet kai nueinu į pelkę, mano nuotraukos ten nėra. Ką daryt?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas koja voro    2009 8 10 19:46      

sveika. aš koja voro. pats esu naujokas. žinau tavo bėdą. pats dar ne viską paerpratau ir namažai nervų padėjau. žodžiu kai prisijungi. atsiranda užrašas manokudra. ten atsistoji, išlenda meniu . vienas iš jų įdėti nuofrauką iį pelkę. ten spaudi. toliau viskas savaime. surandi kur padėta. pasapudi ir turi. kaip supratai, čia nuotraukas prieš dedant reikia sumažinti. tam yra visokių būdų ir programų. viena - photoshop. ji daug kur praverčia. bet ten reikia galvoti apie skaičius. kol įpranti. paprastesnis būdas - picasaweb. inertnetinė galerija. pvz aš ten turiu galeriją. kai noriu įkelti foto į pelkę atsidarau ten, pasidarau per visą ekraną, nusikopinu ir drąsiiai keliu - tinka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 8 11 14:35      

koja voro rašo:
sveika. aš koja voro. pats esu naujokas. žinau tavo bėdą. pats dar ne viską paerpratau ir namažai nervų padėjau. žodžiu kai prisijungi. atsiranda užrašas manokudra. ten atsistoji, išlenda meniu . vienas iš jų įdėti nuofrauką iį pelkę. ten spaudi. toliau viskas savaime. surandi kur padėta. pasapudi ir turi. kaip supratai, čia nuotraukas prieš dedant reikia sumažinti. tam yra visokių būdų ir programų. viena - photoshop. ji daug kur praverčia. bet ten reikia galvoti apie skaičius. kol įpranti. paprastesnis būdas - picasaweb. inertnetinė galerija. pvz aš ten turiu galeriją. kai noriu įkelti foto į pelkę atsidarau ten, pasidarau per visą ekraną, nusikopinu ir drąsiiai keliu - tinka.


koks geras, paprastas ir nuosirdus atsakymas. Repect.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2009 8 12 20:24      

uhu

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą