Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pradzios pradzia..

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas rokosius    2009 5 05 14:41      

Taigi...

Istikruju norejau jau seniai pradeti kas ka mokytis, praktikuotis savarankiskai apie fotografija.

Isigijau fujifilm finepix s8500

Na manau pradziai turetu pilnai pakakti sio fotoaparato.

Mane domintu mintys apie zmoniu fotografavima, na visvien praktikuotis reikia. Pokolkas nedaug minciu kyla fotografuojant zmones, gal kas truputuka padetu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 5 05 15:04      

Perskaityk ispradziu forumo temas , rasi daug ko , ir be to yra toks dalykas kaip knygynai ir internetas -- cia puslapyje yra tema su nuorodom -- jeigu rusiskai skaitai --tai valio .
del fotoaparato -- ziurint kaip nori fotografuoti -- gal tiesiog su telefonu pradek, kuriame yra imontuota kamera ?
del fotografavimo ir minciu --- gal esi priverstinai fotografas ,gal musa tave ir liepia fotografuoti ? juk ne robotukas koks , kad be minciu --- gal geriau i statybas ? viso pirmo -- i darbus turi ideti sirdies gabaliuka ir minciu , tai kad nerasyk durnu klausimu --nes gausi durnus atsakymus -- marsh studijuoti Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 5 05 15:08      

Smile pamatai žmogų ir fotografuoji Smile
o jei rimtai. Man asm. padeda mokintis kitų autorių darbų žiūrinėjimas. Kasdien perverčiu įvairius jau pamėgtus puslapius. Peržiūri fotografijas. panagrinėji patikusias, perskaitai komentarus, jei jų yra... Na ir žinoma kaip ir visur kitur, praktika geriau nei teorija.

Kantrybės, susidomėjimo, kūrybingumo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 5 05 15:09      

Rokosius rašo:
<...>praktikuotis savarankiskai apie fotografija.<...>


nu tai jeigu savarankiškai tai savarankiškai Smile

p.s. (sorry už konkurentų reklamavimą, admin) - efoto.lt yra puikių straipsnių apie atskirus fotografijos žanrus (skiltis "Straipsniai")


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas rokosius    2009 5 05 15:38      

Dekui uz mintis , manau daugiau ar maziau tai pravers

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2009 5 06 20:08      

Kuo daugiau eksperimentuosi, tuo geriau. visi pradeda nuo nulio. Manau gan svarbu yra atsizvelgt i zmoniu, kurie turi patirti komentarus ir kritika. Ji neretai ziauroka, bet tikrai pravercia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rasa Makaraitytė    2009 7 16 16:30      

Aš fotografuoti pradėjau tada, kai gavau fotoaparatą. Jis buvo labai lievas. Sena Canon muilinė. Dabar turiu Canon 450D. nežinau, bet man patinka. Nors fotografuoti dar nemoku ir nežinau kada išmoksiu, bet įsimylėjau savo fotiką ir mokaus visokių gudrybių. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 18:50      

Rasai -- kaip jau sakyta -- fotografuoja ne aparatas --o žmogus , geras fotoaparatas tik padeda gauti gerą nuotraukos kokybę . AMEN.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 16 18:59      

arkanoidas rašo:
Rasai -- kaip jau sakyta -- fotografuoja ne aparatas --o žmogus , geras fotoaparatas tik padeda gauti gerą nuotraukos kokybę . AMEN.

Bet aparatą reikia paskelbti savo anketoje...
Arkanoidai, kada pradėsi rašyti SAVO nuomuonę, gal ir tapsi Arkadijum.
Jei būsi pnv sekmadienį, galėsim apie tai pakalbėt. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 19:14      

Malvydas ir jus is panevezio Smile busiu namie galima bus susitikti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 16 19:21      

PiktasBebras rašo:
Malvydas ir jus is panevezio Smile busiu namie galima bus susitikti Wink


nu zėba, reik manyt alų mėgsti (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 19:24      

ne as juk airijoj ,is to seka megstu viski ir ryza spalva Wink bet i bokala nespjaunu ir su smagia kompanija islenkiu viena kita Smile seip info pamastymam busiu lt rugpjucio pirmas dvi savaites lietuva maza juk Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 16 19:25      

Iš Dublino aš, į Pnv važinėju tik olų su koliegom aptart. Dabar va kaip tik Budweiseriui akcija

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 19:33      

WAW Malvydai tai savaitgali gal lekiam kur pafotkinti man bus proga pasimokyti fotkinti Smile pasisemti isminities kaip sakoma Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Cikadelė    2009 7 17 15:55      

Aš kaip ir Luce, esu prisižiūrėjus fotografijos ir pagal tai bandau pati kažką padaryti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą