Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Man Ray. Magas ir atradėjas

     

Pranešimas C.C.    2009 4 25 13:55      

Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centras, Fondas “Positive Image”, Amerikos centras ir Prancūzijos kultūros centras kviečia į vieno žymiausių pasaulio fotografų, XX a. fotografijos pionieriaus, eksperimentinių filmų kūrėjo ir dailininko, dadaizmo ir siurrealizmo atstovo, MAN RAY (1890-1976) darbų parodą, kurios atidarymas įvyks 2009 m. balandžio 30 d. 17. 30 val. VVGŽM Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2).

Magas ir atradėjas – kertiniai žodžiai, apibūdinantys fotomenininko Man Ray asmenybę ir jo kūrybinius pasiekimus. Man Ray fotografijos išliko artimos dailei, o jose perteikiamuose meniniuose ieškojimuose atsispindi tarpukario modernistinių srovių idėjos.


Parodoje “MAN RAY. MAGAS IR ATRADĖJAS” bus eksponuojama 40 fotografijų, atkurtų išsaugant negatyvų ir autorinės technikos originalumą. Fotografijos (bendradarbiaujant su „Man Ray Trust“) yra atvežtos iš Man Ray archyvo Paryžiuje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas C.C.    2009 4 25 13:59      

Nepraleiskit progos pamatyti vieno itakingiausiu XX amziaus menininku darbu! http://en.wikipedia.org/wiki/Man_Ray

Paskutinį kartą redagavo C.C., 2009 4 26 9:30 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 4 25 18:30      

manau, kad apsilankysim..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Alpha Scan    2009 6 10 14:29      

vertejo nueiti. tokiu darbu daug nepamatysi. dziaugiuosi, kad nepraleidau progos.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą