Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ar verta: FOTOAPARATAS FUJI FX-S1000

     

Pranešimas migž    2009 5 24 20:06      

Taigi, gavau pasiūlymą nebrangiai įsigyti šitą aparačiuką.
Nežinau ar verta, bet čia kaip ir predančiai. Bet nesinori visiško šlamšto be perspektyvų.
Taigi, gal esat susidūrę su šiuo FUJI FX-S1000 ? Malonu būtų išgirst jūsų nuomonę. Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 24 20:20      

Viskas priklauso, kam tu ta daikta noresi naudoti. Aparatas kaip aparatas "savo klaseje", mano nuomone Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2009 5 25 8:19      

vertas jei tikrai pigiai radai (ne daugiau 600) nes foto neturi optinio stabilizavimo, o foto su dideliu zumu ir be optinio stabilizavimo visgi nėra labai gerai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 5 25 8:54      

Šitos serijos Fuji neblogi fotoaparatai, teko susidurti. Tačiau, jei jau aukoti kompaktiškumą, tai geriau rinktis veidrodinį, tai kur kas perspektyviau. Galima irgi nebrangiai rast.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas migž    2009 5 25 13:25      

Hmm, aišku.
Taip, kaina jo būtų tikrai iki 600lt.
O veidrodinio...labai norėtųsi, tačiau pigesni variantai arba labai naudoti, arba išvis nėra. Norėtūsi naujesnio, bet pasiūla labai brangi kiek žiūriu. :/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 5 25 14:02      

pasidairyk pentax K100D, teisingas daiktas už paskutiniu metu pasitaikančią teisingą kainą. 600-1000 litų ribose, priklausomai nuo pardavėjo, komplektacijos ir stovio. pvz.:
http://www.skelbiu.lt/parduodu-pentax-k100d-super-naudotas-metus-6173265.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2009 5 25 16:37      

na manau jog geriau tada olympus e-420 naujas už 850
tik labai tingiu ieškoti nuorodos


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas migž    2009 5 25 16:57      

skarbonke ♂ >> ačiū už pasiūlymą.
Andrius_Burokas >> pažiūrėjau, bet šitas brangokas, palyginus su pentaxu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2009 5 25 22:03      

O SKAMBINAISI?
nuleidžia iki 780


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas migž    2009 5 26 14:00      

ne neskambinau, o, ačiū už inf. žiūrėsiu. :/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ignius    2009 5 26 16:16      

Aš turiu ši aparatą na ir galiu pasakyti puse velnio mokejau 555lt už naują bet turejau ivairiu problemų buvo 2 sykius užstrigęs teko vežt i servisą. o šiap nusipirkau pakraunamas baterijas. laiko ilgai. na ir siap dideliu nusiskundimu neturiu dbr puikiai veikia. na kaip už tokia kaina manau puikus aparatas bent man. Patinka man jis Smile nors žinoma visada norisi geresnio bet kaip pradziai labai gerai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas migž    2009 5 29 18:47      

na vaa, aparatukas jau man prieš nosį. sumokėjau 520lt, naujas, tokia kaina, nes nuolaida. ; )
aciu visiem uz pagalbą, (clap)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas andrius    2009 5 29 18:58      

tai gražių foto tada

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas migž    2009 5 29 19:01      

dėkoju. : )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vytas    2013 8 25 22:46      

Man Fujifilm kažkaip su muilinėm asocijuojasi. Na ir nieko keisto, kad kyla tokios asocijacijos, nes pažvelgus į jų asortimentą http://www.bigbox.lt/Foto-ir-video-technika/FUJIFILM-Skaitmeniniai-fotoaparatai/ matom vos kelis rimtesnius fotikus, kuriuos greičiausiai nukonkuruotu canon/nikon alternatyvos. Visgi, jei ieškai paprastos muilinės, tai nenusivilsi ir šiuo brandu.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą