Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Gal kartojuos... Patiko fotkės...

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Dangus    2007 6 13 14:02      

m2x rašo:
Jei jau sugretinamos muzika ir fotgrafijos tai spėju anos foto prilyktu seniems šlageriams kuriuos tragiškai perdainavo visa kelias į žvaigždes komanda.
Apgailėtinas vaizda:)


teisingai sakai. slageriai kad ir amzini visi juos klauso bet PERKA juos perdainuotus naujai. masems patinka tragiskai perdainuotos versijos. paklausi tokia muzika. paklausios taip paredaguotos foto.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2009 2 26 22:29      

Labai gražios nuotraukos Smile Sužavėjo Smile
nu bet tas spalvotumas..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2009 2 26 23:54      

oj kaip nemegstu tokiu spalviniu nesamoniu Sad ir kudroj kartais tokie sprendimai islenda.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gryn    2009 2 27 1:11      

Aš tai dažniausiai į tokias diskusijas nesiveliu. Nes, kad posakis "dėl skonio nesiginčijama" teisingas, gyvenimas jau pamokė "the hard way". Čia panašiai, kai tavęs klausia, kokia muzika patinka, o tu nežinai, ką atsakyti. Nes šimtas proc., kad tas žmogus nė vieno tavo mėgstamo atlikėjo vardo nebus girdėjęs. Tai tik numykiu ką nors ir greit keičiu temą. Arba kas nors susižavėjęs klausia, kaip patiko filmas "Lūšnynų milijonierius". Žinau, kad mano atsakymas klausėją nuvils, paskui eis neišvengiamas "kodėl?" ir tada jau akligatvis, nes aš apie ratus, o pašnekovas apie batus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 2 27 3:35      

nesiveliant i diskusijas. labai nepatiko, pigus triukas. jei cia grazu, tai tada makdonaldas elitnis restoranas. bet cia man taip.

fcuk, cia pusantru metu senumo forumas Very Happy issidurem.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Bernatonis    2009 2 27 9:03      

Adomai, ale kad ir senas forumas, bet aktualijos juk tos pačios... (fcuk).

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą