Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ko slepiesi VV už Žanetos kailio?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Regyska    2008 12 01 15:29      

Eh, gerai jau, gerai, nuleidziu rankas Smile. Tikiuosi sias fotografes abi gyvai kada pamatysit Smile. Kadangi esu paranojikas anot kai ko, tai pamatysite tik viena Viktorija Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 12 01 15:44      

Seklio Kalio nuotykiai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dovilė Čižaitė    2008 12 01 16:01      

Pirmadieniais ir treciadieniais ji yra Viktorija, o likusiomis dienomis Zaneta, idomu kaip nuo tokio dazno plauku spalvos perdazinejimo nieko nenutiko Very Happy Paciam neatrodo keista visa si tema, kuria uzvedei? Ta pati modeli ir as esu fotografavusi, na ir ka? Smile pavydas - baisi lietuviu liga Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 01 16:05      

Adomas Svirskas rašo:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Paranoja - skaitau, mastydamas apie anukos teigini:

"Paranoidinė asmenybė dažnai tvirtai tiki, kad kiti žmonės bet kokiomis priemonėmis siekia jį apgauti, įžeisti, sužaloti ar netgi užmušti. Žmogus dažnai tokius teiginius paremia „įrodymais“, kurie jam atrodo visiškai įtikinami, nors kitiems asmenims nieko nepasakantys. Tokie įsitikinimai gali būti kokios nors manijos požymiai. Paciento neįmanoma perkalbėti, kitų asmenų pateikiami racionalūs argumentai ir bandymai įtikinti neduoda jokių vaisingų pastangų."

Nieko asmenisko.


Twisted Evil


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 16:25      

Dovilė Čižaitė rašo:
Pirmadieniais ir treciadieniais ji yra Viktorija, o likusiomis dienomis Zaneta, idomu kaip nuo tokio dazno plauku spalvos perdazinejimo nieko nenutiko Very Happy Paciam neatrodo keista visa si tema, kuria uzvedei? Ta pati modeli ir as esu fotografavusi, na ir ka? Smile pavydas - baisi lietuviu liga Smile


Pavydo tikrai nėra, man iki VV-Zanetos dar toli Smile. O tu tikriausia jas abi gerai pazysti, esi abi maciusi gyvai. Tada saunuole atsakei i mano klausima, tikrai jos atskiros fotografes. O jusu bendra modeli, malonu butu pamatyti ir pas pacia albume.
Vaziuojate cia ant manes, o as nieko blogo nenorejau, tik teisybes.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 16:26      

anuka rašo:
Adomas Svirskas rašo:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Paranoja - skaitau, mastydamas apie anukos teigini:

"Paranoidinė asmenybė dažnai tvirtai tiki, kad kiti žmonės bet kokiomis priemonėmis siekia jį apgauti, įžeisti, sužaloti ar netgi užmušti. Žmogus dažnai tokius teiginius paremia „įrodymais“, kurie jam atrodo visiškai įtikinami, nors kitiems asmenims nieko nepasakantys. Tokie įsitikinimai gali būti kokios nors manijos požymiai. Paciento neįmanoma perkalbėti, kitų asmenų pateikiami racionalūs argumentai ir bandymai įtikinti neduoda jokių vaisingų pastangų."

Nieko asmenisko.


Twisted Evil



Kokia anuka laiminga Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VV    2008 12 01 16:28      

Visai dienai triukšmo:) Teks, matyt, geneologinį medį nupiešt, ir aiškiai sužymėti savo ir Žanetos šakeles:) Ir dar visus painius santykius su modeliais išnarpliot.
Eime geriau fotografuot, Regyska:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Olga    2008 12 01 16:34      

Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 16:35      

VV rašo:
Visai dienai triukšmo:) Teks, matyt, geneologinį medį nupiešt, ir aiškiai sužymėti savo ir Žanetos šakeles:) Ir dar visus painius santykius su modeliais išnarpliot.
Eime geriau fotografuot, Regyska:)


Galėtumei geneologinį medį ir nupiešt, moki gražiai fotografuoti tikiu, kad ir piešti gerai moki, jei kada laiko žinoma turėsi. Ir atsiūsk man asmeniškai Smile. Visiems žinoti nebūtina, nes visi tiki tavimi, o manimi ne.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 01 16:39      

VV, nupiešk man avį tuo pačiu, nu, kai pieši Regyskai tą medį, m? Smile

blemba, dabar ne tik kad esu laiminga, bet dar ir prisijuokiau iki valios. ačiū, Regyska.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VV    2008 12 01 16:46      

anuka rašo:
VV, nupiešk man avį tuo pačiu, nu, kai pieši Regyskai tą medį, m? Smile

blemba, dabar ne tik kad esu laiminga, bet dar ir prisijuokiau iki valios. ačiū, Regyska.



vienam kailiui tiek daug visko?Smile Aš medį pažadejau nupiešti, Žaneta tepiešia avį. Tiks, Anuka?Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 12 01 16:48      

bet visgi faina... as ir noreciau kad mane laikytu kieno nors klonu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 16:52      

anuka rašo:
VV, nupiešk man avį tuo pačiu, nu, kai pieši Regyskai tą medį, m? Smile

blemba, dabar ne tik kad esu laiminga, bet dar ir prisijuokiau iki valios. ačiū, Regyska.


Iš laimės tik nenumirk strazdanotoji Wink Iki pilnos laimes gal muilo dar tau nupirkti? Nu išmeskit mane, užblokuokite bet šita mergike man "patinka"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 12 01 16:55      

Regyska rašo:

Iš laimės tik nenumirk strazdanotoji Wink Iki pilnos laimes gal muilo dar tau nupirkti? Nu išmeskit mane, užblokuokite bet šita mergike man "patinka"


Regyska matau esi isimylėjęs, ane?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regyska    2008 12 01 17:01      

Marius Axas rašo:
Regyska rašo:

Iš laimės tik nenumirk strazdanotoji Wink Iki pilnos laimes gal muilo dar tau nupirkti? Nu išmeskit mane, užblokuokite bet šita mergike man "patinka"


Regyska matau esi isimylėjęs, ane?


Myliu tik VV-Žaneta. Gaila vedusi, tad tenka paslapčia myleti ir jai populiarumo daugiau duoti.

O va tos ryzavotos tai negaliu myleti...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą