Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 76   77   78 ... 236   237   238  

Pranešimas    2008 10 12 18:53      

Nauja tema "Tinginystė"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2008 10 13 11:35      

Manau būtų naudinga išplėsti "ketvirtadienio fotokonkurso" funkcionalumą slepiant autorystę komentaruose: autorius galėtų rašyti komentarus po savo nuotrauka, bet būtų rodoma ne jo vardas, o pvz. "autorius".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 13 12:05      

Nesu daznas temos dalyvis bet visai idomu butu kad autoriai liktu anonimais iki paskelbus temos nugaletoja Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Replevičius    2008 10 16 14:55      

Manau, kad logiškas pastebejimas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2008 10 17 12:41      

And ze wiener iz...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 10 17 12:48      

reikia vėl kartoti slaptažodį...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 10 17 23:13      

jau kitą konkursą galima skelbti...?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 10 17 23:40      

Mano nuomone:
pirma vieta - "Rami muzika. Tingios vakarinės diskusijos" ( http://fotokudra.lt/img.php?img=149382&nav=cat&page=1 )
antra: "Užuovėjoj" ( http://fotokudra.lt/img.php?img=149321&nav=cat&page=2 )
trecia-: "Tema" ( http://fotokudra.lt/img.php?img=149335&nav=cat&page=2 )


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytenis Šlajus    2008 10 18 15:14      

ką gi. prisipažinsiu, aš tą laimėjusią nuotraukėlę įdėjau, pajuokaut bandžiau. nei pačiam foktint girtus žmones, nei žiūrėti jų nuotraukas man dažniausiai nepatinka, kaip ir atviras vulgarumas ar piktžaizdžių demonstravimas ar atviras šaipymasis iš kitų bėdos. šiuo atveju personažas man pasirodė labai simpatiškas - be jokių agresijos požymių (kaip, beje, ir policininkas), besidžiaugiantis gyvenimu taip, kaip sugeba. vienas draugas, seniai prapuolęs kažkur afrikoj, tokius žmones vadindavo alkonautais, mielai su jais bendraudavo ir dar pinigų duodavo. aišku, daugumai lietuvių agresijos trūkumas asocijuojasi su tinginyste, flegmatiškumu etc.; man atrodo kitaip. ačiū tomui už laurus. kita tema bus kokia nors edukacinė, tuoj sugalvosiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytenis Šlajus    2008 10 18 15:36      

temą gal pavadinkim "Kreiva nuotrauka". bus vertinama kompozicija, pageidautina nestandartinė (motyvaciją galima pateikti nuotraukos aprašyme). norėčiau kuo daugiau komentarų ir komentarų komentarų - diskusijos, tsakant. daug matom kūdroj patarimų, kur ką nukirpti, ir dažnai nemotyvuotų ar netgi neteisingų. mano manymu, problemą galėtų padėti spręsti būtent diskusijos, argumentai, komponavimo pavyzdžiai. ir dar - autorių vietoje būdamas nekreipčiau dėmesio į anonimiškumą, aktyviai ginčiau savo darbą. sėkmės. netingėkite.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 18 17:14      

Sveikinimai! O tema zada kazka idomaus Smile Buvo "plaukianti" o dabar "kreiva", gud Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paša Angelina    2008 10 18 23:26      

temą gal pavadinkim "Kreiva nuotrauka". čia tai jega Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 10 23 7:25      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 23 11:16      

tai kad kudroje 70% nuotrauku ir be nonkurso kreivos Smile, sudetingiausia manau dalis yra motyvacija. Smile ir kaipgi zmogus paaiskins kodel jam kadras nepavyko Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 10 23 11:59      

na pavyzdziu gali sakyti kad veliava aukstyn kojom pakabinta. o jei rimtai tai gali deti viena is pirmesniu darbu, kur dabar paziurejes mano visas kliurkas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 76   77   78 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą