Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Man kilo tokia mintis:

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Edita    2008 10 11 10:55      

vi. rašo:
ne, nu pagalių ir kitokių medžių galima rasti ir miške... neturiu jokio noro pavirsti pagaliuku ar bendrauti su pagaliuku. tikrai.


Pritariu vi. Nenoriu virsti niekuo. Ir nenoriu bendrauti su "pagaliukais". Tiesą sakant - bendravimą ir sunaikinsim. Liks sausas komentarų skaitymas ir atsakinėjimas į juos (jei dar sulauksim atsakymo).
Bendravimas juk ir prasideda perskaičius komentarą. Jei jis sudomino - eini į komentatoriaus profilį, žiūri jo darbus. Būna, kad kyla noras parašyti privačią žinutę. Ir nepastebi, kaip su žmogum susibičiuliauji.
Kitavertus - būtent komentarų pagalba ir atrandi naujus žmones. Tikrai nežiūriu kasdien naujai įkeltų darbų. Ir netikrinu kiekvieno prisijungusiojo profilio. Pažindinuosi per man parašytus komentarus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 10 11 11:15      

Simonas Valatka rašo:
Gintaro ideja gal ir nebloga, drisciau pavystyti toliau. Siulyciau taip:
- komentuoti gali tik uzsiregistrave vartotojai (kaip ir dabar)
- nuotraukos autorius mato tik komentatoriaus pagaliuku skaiciu
- visi parasyti komentarai kaupiasi komentaru autoriaus puslapyje (kaip ir dabar).

Tokiu budu kiek pasikeistu dabartine situacija su komentarais:
nebutu prasmes daryti aktyvia rinkodara (puiku, super, liuks, ++. Smile ir pan.), kuri dabartiniu metu sudaro didziuma komentaru
zinodamas, kad komentarai lieka jo puslapyje, autorius pagalvos (gal), ar rasyti nesamone


O man jau seniai norisi pasiūlyti kitokį vertinimo būdą. Tai pakeistų dabartinę situaciją su trejetų "dalinimais" visoms foto iš eilės, kas jau seniai vyksta Smile
Siūlyčiau neleisti vertinti žemesniu nei 4,5 balu, kol neparašytas komentaras. Jei jau manai, kad darbas tikrai visai niekam tikęs - pagrįsk savo nuomonę. Nes dabar dažnai trejetai supilami būtent tuomet, kai darbas jau yra pakankamai neblogai įvertintas. Kas tai? Pavydas, kad negaliu pats taip padaryti? Ar išties kažkas pamatė grubias klaidas, kurių niekas kitas nepastebėjo?
Daugeliui naujokų trejetas yra kaip kaltinimas - taip skausmingai žmonės į juos reaguoja, kai nėra paaiškinimo. Ir aš kažkada taip reaguodavau. O dabar vos ne prieš kiekvieną susibėgimą Galeroje gaunu prašymą iš kokio kūdriečio "tegul daro ką nors su tais "tyliais" trejetais". Manau, kiekvienas būtų dėkingas išgirdęs pagrįstą trejeto vertinimą.
Bijai grįžtamojo ryšio parašęs trejetą? Tuomet susimąstyk, ar išties manai, kad tas darbas tiek tevertas... Gal pagaliau atėjo laikas atsakyti už savo veiksmus?
Sutinku, kad dažnai būna, jog darbas tiesiog prilimpa ir be jokio komentaro rašai "5". Komentarų ir nereikia. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 11 11:58      

Edita, as manau taip: 3 ir 3,5 komentaru nereikia, 4 ir 4,5 reikalingas pagrindimas kodel tu manai, kad sis darbas geras , tam kad pastatyti 5 turi pervesti pinigus i nuotraukos autoriaus saskaita, nes darbas taip patinka, jog panasu, kad ji perki Smile

Tam kas nezino nieko - cia prasta mokykla, nebent susirastu koki etatini patareja. Nes kai paskaitau komentarus po kai kuriom' nuotraukom' (as cia paie tuos kurie i tema Smile ), tai suprantu, kad jei visiskai nieko neraukciau fotografjijoje, sie komentarai mane verstu tik dar blogiau fotografuoti, nes patarejai daznai buna, na ... kaip cia svelniai pasakyti .... gal nespruse Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 10 11 16:08      

Malonu, kad kol nebuvo inteneto pas mane, tiek atsirado komentarų, o tai reiškia, kad tema aktuali:) Kažkaip tai reikėtų tobulinti, suprantu, kad mano pasiūlymas neišmąstytas iki galo, nes jis užkerta kelią maloniam pabendravimui. Man priimtina Editos nuomonė, nes aš, kaip esantis toli nuo fotomeno ir fototechnikos, pats apsisprendžiau nevertinti kitų darbus žemiau 4,5 balo, nes nenoriu būti apkaltintas neišprusimu, kaip pasakė Ramūnas B. Aš vertinu ir "kuriu", jei taip galima išsireikšti apie savo fotografijas, grynai iš intuicijos, nes neturiu nei teorinių, nei tuo labiau profesinių žinių.
Man, pasiekusiam "kosminį" lygį, tikrai nėra aktualūs man rašomi trejetai ir džiaugiuos, kad kartais mano foto staigiai dingsta iš kūdros kol jų nepamatė daugiau dalyviųSmile)))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas j_l    2008 10 11 17:40      

Gal nebloga idėja būtų autoriui prieš dedant nuotrauką turėti pasirinkimą - ar komentarai bus vieši, ar anonimiški. Anonimiški komentarai yra geras būdas gauti sveikos ir reikalingos kritikos Smile Nors nenustebčiau jei prie anonimiškumo atsirastų ir tokių komentarų, tipo "tu esi paskutinis asilas ir tavo nuotrauka yra visiškas mėšlo gabalas" Smile)))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2008 10 11 17:47      

anonimiski komentarai daug ka pakeistu "jegu balanse".......,manau, tai butu tik i gera.......Bet, manau, kad turi likti knopke, (ja nuspaudus) komentaras butu su autorium,.......

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 11 18:03      

j_l rašo:
Gal nebloga idėja būtų autoriui prieš dedant nuotrauką turėti pasirinkimą - ar komentarai bus vieši, ar anonimiški. Anonimiški komentarai yra geras būdas gauti sveikos ir reikalingos kritikos Smile Nors nenustebčiau jei prie anonimiškumo atsirastų ir tokių komentarų, tipo "tu esi paskutinis asilas ir tavo nuotrauka yra visiškas mėšlo gabalas" Smile)))))


pasirinkai komentuoti anonimiskai uzdejai varnike ir viskas taves nesimato bet.........apsaugoti autoriu nuo asmeninio izeidinejimo reiktu tai gal suteikti autoriui galimybe salinti ar slepti tokius komentarus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas j_l    2008 10 11 18:16      

Aš turėjau omeny nuotraukos autoriui turėti pasirinkimo teisę, ar jam rašomi komentarai bus anonimiški ar ne.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 10 11 18:26      

j_l rašo:
Aš turėjau omeny nuotraukos autoriui turėti pasirinkimo teisę, ar jam rašomi komentarai bus anonimiški ar ne.


o man labiau patiktu kad pasirinktu komentatorius kaip anonimiskai ar viesai ...... o dar geriau butu jei asmeniniai izeidinejimai butu paviesinami Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 10 11 20:06      



» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 11 22:27      

Edita rašo:


Siūlyčiau neleisti vertinti žemesniu nei 4,5 balu, kol neparašytas komentaras. Jei jau manai, kad darbas tikrai visai niekam tikęs - pagrįsk savo nuomonę.


Aha, ir paprasom Mindaugo laisvu nuo kitu veiklu laiku suprogramuoti naturalios kalbos analizes dirbtinio intelekto "pribombasa", kuris analizuotu ar tas komentaras prie "zemu balu" prasmingas ar ne.

Mechaniniais apribojimais samones nepakeisi, nereikia ir tiketis, IMHO. Na jei butu toks apribojimas, tai isirasyciau sakini a la "Mano kuklia nuomone sis darbas neisbaigtas kompoziciskai, slubuoja technika, neaiski mintis, truksta itaigos. Linkiu autoriui padirbeti." i koki nors parankini faila i deliociau copy/paste, lygiai kaip ivedineju email adresa aa@aa.za ar telefona +322 33 223 322 i ikyrius puslapius, kurie be jokio reikalo praso tu detaliu Smile Beje, panasaus stiliaus komentarai gaunami is www.onexposure.net vertinimo, autorius pats gauna proga pamastyti etc.

Pries kiekviena toki mechanini "barjera" yra trivialus vaistai.

Ir apskritai, del tu trajaku... Vaikinams pasiulyciau prisiklijuoti seklides jei kartais atsoko (guys, get your balls re-attached) ir neverkti. Va ka tik gavau anonimini trajaka, skausmas pervere, bet laikausi Smile Ka merginom kur prisiklijuoti dabar expromtu nesumastau Smile

Shuva loja, karavanas eina - taip ir su 3jakais...

As labiau matyciau prasme tureti galimybe patalpinti foto anonimiskai, idant atsiriboti tiek nuo simpatiju tiek nuo antipatiju, pvz 24 ar 48 valandas. Manau idomiu vaizdialiu pamatytume Smile

P.S. Trajaka ipilti daug IQ nereikia, o va pakomentuoti prasmingai.. Prisipazinsiu, as asmeniskai retai galiu konstruktyviai "isnarstyti" foto - truksta kvalifikacijos. Buti svieto/horizonto lygintojais aisku galetume visi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 11 22:34      

vi. rašo:
ne, nu pagalių ir kitokių medžių galima rasti ir miške... neturiu jokio noro pavirsti pagaliuku ar bendrauti su pagaliuku. tikrai.


Mhm. Palka palkai ir liks palka Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 10 12 0:23      

Adomai, manau, kad verkiancios merginos galetu pabandyti prisiklijuoti seklides taip pat. Manau vaizdelis pralinksmintu ir asaros nudziutu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 10 12 10:28      

Į keistas lankas ponai kartais pradedat nukrypti su tais klijavimais...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 10 12 11:40      

j_l rašo:
Aš turėjau omeny nuotraukos autoriui turėti pasirinkimo teisę, ar jam rašomi komentarai bus anonimiški ar ne.

Jei techniškai tai būtų įmanoma, pritarčiau šiai nuomonei:)


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą