Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Seminaras "Pažvelk į KŪDRA kitu žvilgsniu"

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas kilimas    2008 6 22 14:36      

Marijus vienintelis taip pasitiki manim, kad tik jis i viska rimtai pasiziurejo. Smile Dziaugiuosi, Marijau. Siaip dziaugiuosi, kad kazkam nuotaika pakeliau ar dar kaip pralinksminau. Seminaras atsaukiamas. (Nu nes tik vienas Marijus uzsiregistravo Smile) ) jeigu dar kils kokia iniciatyvine grupe - prisidesiu. patirties jau turiu, galeciau but naudingas. Smile))
blemba, kaip linksma man dbr.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 6 22 14:54      

Very Happy kikiki Very Happy as tai visai norejau tokio seminaro Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2008 6 22 18:11      

Aš siūlau iš rimtųjų surengti kažką panašaus. Nu gi faina būtų. Vasara gi. Keptume cepelinus ant laužo. . . Galima net gamtoje, ar kas turi gal kokią konferencijų salę. Gal kas atsineš dešros, kas kavos, pasivaišinsim visi. Aš galėčiau fociką atsinešt, pafotkinčiau visus. Ką manot? Neleiskime tokiai puikiai idėjai pražūti. Kilimas turėtų amžiams būt įamžintas, kaip idėjos autorius. Manau net aptarsime paminklo jam sukūrimo projekto galimybės metmenis....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 6 23 0:17      

Jei tik gamtoje - aš visais dešimčia už Smile) Stalkeri, siūlau rimtai imtis propaguoti šią idėją Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2008 6 26 22:16      

Tai ką? Niekas nenori seminaro? O aš ir himną kurt pradėjau...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 6 26 22:33      

kad pateikimo nera, jokios reklamos, tai ir nieks nesiraso Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nefotografė    2008 6 29 0:59      

Paskaiciau gerbiamieji jusu komentarus ir nieko nebesuprantu, tai ar norit jus to seminaro, ar tik baliuskai jums rupi? As tai keliu abi desine tik pasakykit kada ir kur pributi? Jei trukumas rimtai i tai ziurincios liaudies, tai pasizadu paieskoti rimtu seminarieciu. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozuxas    2008 7 05 20:29      

Stalkeris rašo:
Tai ką? Niekas nenori seminaro? O aš ir himną kurt pradėjau...

galk pademostruosi cia viesia savo himna? Laughing Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 7 08 14:12      

Nuotaikai pakelti http://fishki.net/comment.php?id=37720 Smile ir atitrukti nuo kudros Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą