Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Slaptažodis, dingo slaptažodis

     

Pranešimas Артём    2008 7 02 23:06      

Nutiko tokia beda - perinstaliaves "langus", užinstaliaves Opera ir aplankes fotokudros puslapį supratau, kad as nebeprisimenu savo slaptažadžio (visom kalta Opera, su savo slaptažodžiu priminimo funkcijąSmile)) ).
Bandžiau pasinauduoti slaptažodžio atstatymo funkcija, įvedęs savo mailą - pamačiau uzrašą - kad jis sėkmingai išsiustas. Bet, turbut, sekmė šį kartą atėjo ne man. Nieko aš taip ir negavau, pabandžiau dar kelis kartus - sekmė taip ir neaplankė. Gal visam kaltas rus.mail'as - nepraleidžia laiškus į jį.
Tad norečiau paklausti administracijos (į mailo mano neatsakė) - kaip galima atstatyti savo member'į?
Nes iš naujo visus nuotraukos krauti ir kartotis nelabai norisi ir ten net vieną "lazdeliuką" turiu - tai antrą priežastys Smile))
Mielai lauksiu atsakymo ir pagalbos Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 7 04 9:19      

administratoriai yra užimti žmonės Smile
pasinaudok kokiu nors online md5 hash'eriu (pirmas gūglės linkas http://md5-hash-online.waraxe.us/) ir užkoduok savo norimą slaptažodį. tada jau rašyk graudų meilą adminui ir jame paprašyk, kad duombazėj useriui tam tikru vardu suteiktų Tavo sugeneruotą slaptažodžio hash'ą.
BET
1. adminas dėl to ir yra adminas, tad jis nepuls pirmą minutę keist slaptažodžio tad jis pirma kaip nors bandys Tave identifikuot Smile pavyzdžiui išsiųs privačią žinutę ir palauks savaitę. arba panašiai
2. yra nedidelė tikimybė, kad kūdroje loginas veikia pagal kitokią saugumo schemą Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Артём    2008 7 04 14:30      

Giedrius G -> o kas yra administratorius siame tinklapyje? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 7 04 14:40      

http://fotokudra.lt/aut.php?aut=577

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Артём    2008 7 04 15:07      

ačiu labai, palikai žinutė, lauksim atsakymo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą